БК “Київ-Баскет” – “Запоріжжя”: чи вдалося нашим перемогти втретє?

21.02.2022, 16:20

text
Поділитися:

Баскетбольний клуб “Запоріжжя” відіграв 31матч української Суперліги 2021-2022. У столиці підопічні Станіслава Овдєєнка поборолися з місцевим “Київ-Баскетом”. Нагадаємо, що у поточному сезоні наші спортсмени вже двічі зустрічалися з киянами. Результати обох битв були на користь запоріжців.

До того ж, 15 лютого стало відомо, що американські легіонери “Запоріжжя” Ясін Джозеф і Дейшон Френсіс залишають Україну через напружену ситуацію. Таким чином, наша і без того вузька ротація стає ще меншою. За цих умов третя поспіль перемога над киянами в сезоні перетворюється зі складного у надскладне завдання. У першій чверті кидок підопічних Станіслава Овдєєнка, як то кажуть, не “пішов”. Господарі могли повністю заволодіти ініціативою, однак через програний щит їхня перевага була мінімальною – 14:13. У другій 10-хвилинці відвертого лідера також не було. А скромні цифри перед великою перервою засвідчували погану влучність з обох боків – 30:28, на користь “Київ-Баскета”.

Капітан БК “Запоріжжя” Олександр Сізов зазначає: “Скаржитися – гріх, усі в рівних умовах, у київської команди теж на 3 або 4 людини поменшало. Деяким нашим хлопцям приділяли мало часу, зараз у них з’явився шанс проявити себе. В принципі, вони їм скористалися”.

У третій чверті одразу 3 баскетболісти “Запоріжжя” мали в своєму активі по 3 фоли. Діяти у захисті треба було обережно. Звідси – недостатньо жорсткий спротив київському наступу. Через це господарі вирвалися вперед. Підопічні Станіслава Овдєєнка не опускали руки. За 5 хвилин до фінальної сирени на табло засвітилася нічия – 52:52.

Втім, через брак влучності запоріжцям цього разу судилося поступитися. У вирішальні хвилини матчу наш кошик було розстріляно з периметру, звідки й результат – 69:61, на користь киян.

Головний тренер БК “Запоріжжя”Станіслав Овдєєнко коментує поразку: “Це була тяжка гра, з якої ми маємо багато чого навчитися. Я, як тренер, маю вчитися, адаптуватися до нестандартних ситуацій. Наші гравці, мають приймати правильні рішення. Особливо наша молодь має вчитися і брати на себе більше. Особливо у таких ситуаціях, як ми зараз опинился. Нехай гра стане таки плацдармом для нашої сміливості”.

Після цієї гри “Запоріжжя” посідає 7 сходинку турнірної таблиці. Лідером першості залишається “Прометей”. Зараз через матчі збірної України Суперліга стає на паузу. Наступну гру підопічні Станіслава Овдєєнка проведуть аж 3 березня, на виїзді з “Кривбасом”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.