Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Традиції оживають. Просто неба біля Центру культурних послуг “Хортицький” відбувся флешмоб з виконання українського народного танцю Запорізького краю “Ой, зів’ю вінки”. Його учасниками стали п’ять хореографічних колективів закладів позашкільної освіти Запоріжжя. Фонограму для танцю замовляли в столиці. Більше у сюжеті.
28.05.2026, 09:19
13.05.2026, 16:44
04.06.2026, 13:17
19.05.2026, 11:42
21.05.2026, 08:34
08.06.2026, 15:49
14.05.2026, 17:21
09.06.2026, 17:03
19.05.2026, 16:48

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: