Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
У сквері по вулиці Верхній комунальники “Зеленбуду” висаджують півонію, цинерарію, петунію та хлорофітум. Також квіти з’являться у вазонах. Крім цього, обрізають кущі та дерева, приводять до ладу клумби
Кажуть, за сезон доводиться проводити обрізку до трьох разів, а от квіти доглядають щонайменше раз на місяць. Планують такі насадження зробити і вздовж Соборного, а також на проспекті Металургів.
Роботи займуть щонайменше добу. Загалом залучено 16 робітників.
10.06.2026, 09:37
26.05.2026, 13:43
25.05.2026, 08:20
08.06.2026, 16:42
15.06.2026, 09:47
10.06.2026, 13:17
04.06.2026, 11:23
18.05.2026, 17:25
02.06.2026, 14:29

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: