Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
11 ветеранів російсько-української війни прийшли сьогодні до офтальмологів аби бачити знову. 4-та місклікарня доєдналась до проєкту “Повернемо зір ветеранам”. Воїнам гарантують безоплатне обстеження та лікування після травм, отриманих у бойових діях.
Контузії, пил, опіки – все це впливає на гостроту зору. В офтальмологічному відділенні допомогають кожному, хто захищав нас на війні. Один з перших пацієнтів – пан Олександр. Він добровільно доєднався до війська на початку повномасштабного вторгнення. Служив гранатометником у ДШВ на Донеччині. Каже, на війні здоров’я сильно погіршилось.
Якщо необхідно, у лікарні виконують комп’ютерну томографію сітківки зорового нерву. Це для того, щоб встановити прогресування певних діагнозів. І намагаються все ж підібрати окуляри, якщо це необхідно, та призначити певне лікування – консервативне чи хірургічне.
Аби потрапити на огляд до офтальмолога, слід звернутися до супроводжувача ветеранів. Консультації проходять тричі на тиждень в першій половині дня. За цей час за консультацією звернулося понад пів сотні ветеранів та їхніх рідних.
НОМЕР ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЙ +380672789773
28.05.2026, 11:18
12.05.2026, 14:41
29.05.2026, 17:01
19.05.2026, 11:48
28.05.2026, 17:10
15.05.2026, 20:22
14.05.2026, 10:23
22.05.2026, 13:33
12.05.2026, 17:22

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: