Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Цього тижня Запоріжжя відчуло перші заморозки, внаслідок вторгнення арктичного повітря та холодного атмосферного фронту з дощем. І хоч останнім часом стало прохолодніше в середньому на п’ять градусів – бабине літо все ж буде, запевняють синоптики. Із заходу на область надійшов антициклон з теплим повітрям. Суха та тепла погода протримається у Запоріжжі до 15-го жовтня.
Інна Лазарок, завідувачка сектору метеорологічних прогнозів обласного гідрометцентру зазначає: “З 11 жовтня у нас поступово температура буде підвищуватися, 12 жовтня до 11-16 градусів, а 13-15 – 15-20, і можливо до 22 градусів тепла, тому очікуємо бабине літо на вихідні, але не надовго, 16 жовтня очікуємо холодний атмосферний фронт, який знову принесе дощі і за ним знову прийде холодне арктичне повітря, поступово температура знизиться і десь 20 жовтня буде близько 8-13 градусів тепла, вночі 1-6 градусів”.
А ще синоптики прогнозують теплу зиму. Ця пора року в нас стає теплішою з кожним кліматичним періодом, тривалість якого тридцять років. Будуть, звичайно, і морози, проте вони очікуються короткостроковими.
Інна Лазарок додає: “З 2021 року розпочався новий кліматичний період, зими теплішають, тому на зиму жодних катаклізм ми не очікуємо. Буде класична наша м’яка зима, з періодами різкого похолодання до холодів мінус 15-20, але вони короткострокові. Очікується січень, лютий і березень вище норми на 1-1,5 градуси, а листопад і грудень близько до норми”.
22.05.2026, 08:46
22.05.2026, 10:33
15.06.2026, 12:07
20.05.2026, 17:12
05.06.2026, 09:06
03.06.2026, 11:45
25.05.2026, 09:41
12.06.2026, 08:06
18.05.2026, 17:37

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: