Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Адміністративна будівля одного зі структурних підрозділів «Запоріжжяобленерго» двічі протягом доби зазнала пошкоджень та руйнувань внаслідок ворожих ударів.
Перший удар був невдовзі після опівночі, вибухова хвиля потрощила шибки в приміщенні, але крім охорони, в будівлі нікого не було. Другий удар стався тієї ж доби – у розпал робочого дня, коли всі працівники були на робочих місцях. Ця хвиля була потужнішою – місцями зірвало покрівлю, вибито половину шибок, частина вікон просто впала в кабінети – всі вони наразі потребують заміни. Але люди дивом не постраждали.
26.05.2026, 10:21
21.05.2026, 13:22
08.06.2026, 13:09
22.05.2026, 12:53
29.05.2026, 17:01
10.06.2026, 13:25
22.05.2026, 13:28
26.05.2026, 17:43
25.05.2026, 10:14

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: