Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
80% населення тимчасово окупованої частини Запорізької області – під загрозою примусового нав’язування рашистських паспортів до цієї осені. А вже до літа окупанти хочуть змусити отримати «вовчі квитки» 50% людей, – повідомляє Іван Федоров.
“Для цього рашисти формують виїздні бригади по селах, а із самих жителів роблять жебраків і в’язнів, які жодного кроку не зможуть зробити без російського папірця.
Місцева маріонетка кремля балицький навіть не приховує: пришвидшені темпи паспортизації пов’язані з необхідністю «забезпечити вибори».
Їх рашисти марно планують на вересень 2023 року”, – зазначив Федоров.
Оперативну інформацію про ситуацію читайте у нашому телеграмі
10.06.2026, 10:01
10.06.2026, 21:43
25.05.2026, 14:01
01.06.2026, 16:57
22.05.2026, 11:08
18.05.2026, 11:21
10.06.2026, 12:44
01.06.2026, 12:05
01.06.2026, 17:34

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: