Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Впродовж двох днів рятувальники Запорізького гарнізону долучилися до донорства. Загалом 60 співробітників Служби порятунку здали кров. У результаті вдалося зібрати 27 літрів. Зібрана кров врятує тих, хто найбільше цього потребує – військовослужбовців на передовій, постраждалих у ДТП, онкохворих, вагітних та інших пацієнтів, життя яких залежить від донорської допомоги.
09.06.2026, 08:45
22.05.2026, 09:20
09.06.2026, 09:55
01.06.2026, 11:23
25.05.2026, 11:08
12.06.2026, 10:33
11.06.2026, 14:18
21.05.2026, 18:51
30.05.2026, 09:37

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: