Муніципальний телеканал м. Запоріжжя
Цієї зими Запоріжжя планує отримати майже 100 мегават енергії завдяки когенераційним установкам на котельнях. Минулого опалювального сезону найбільша міська котельня вже працювала за такою схемою — 90% електроенергії для неї виробила установка на природному газі. Це дозволяє економити ресурси і тримати тепло навіть під час відключень.
Котельня забезпечує теплом понад шістдесят тисяч абонентів. Якщо зникне світло, установки потужністю два з половиною мегавата зможуть підтримувати роботу котлів ще близько 700 годин. Надлишок електроенергії подаватимуть у загальну мережу.
26.05.2026, 09:53
13.05.2026, 15:55
25.05.2026, 08:29
28.05.2026, 09:06
18.05.2026, 09:25
25.05.2026, 10:14
14.05.2026, 17:10
08.06.2026, 16:39
22.05.2026, 13:03

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: