circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

1 та 98 гімназії працюватимуть у змішаному форматі в облаштованому укритті 98-ї

16.08.2024, 16:55

text
Поділитися:

Дві запорізькі гімназії — 1-ша та 98-ма — з нового навчального року працюватимуть у змішаному форматі в облаштованому укритті опорної 98-мої. Обидва заклади вже працювали навесні у змішаному форматі на одній території. Тепер планують продовжити це у новому навчальному році. Як організовуватимуть освітній процес – педагоги обговорили з батьками учнів. 


В укритті 98 опорної гімназії зібрались педагоги, батьки і школярі двох навчальних закладів — 98-тої та 1-ої – які у новому році працюватимуть разом. Обидві попередній навчальний рік вже діяли спільно у змішаному форматі і досить успішно, зазначають вчителі. Вони поділились із батьками позитивним досвідом.

Є й незручності, що виникли при спільній роботі. Це неможливість одночасного використання техніки, адже на уроках поєднуватимуть дистанційний та очний формат. Також необхідно уникати гамору, аби класи не заважали один одному. Всі ці питання можна узгодити ще до початку нового навчального року, зазначили педагоги. Зокрема, для вирішення останнього у приміщенні укриття використовуватимуть перетинки. Крім цього, уроки проводитимуть у дві зміни.

Нагадаємо, укриття гімназії №98 відремонтували коштом ЮНІСЕФ. Воно укомплектоване необхідними меблями, запасними виходами, якісним освітленням, обігрівачами та Інтернетом. Загальна площа  – понад 350-т квадратних метрів. Одночасно тут можуть перебувати 300 осіб. На сьогодні 73% батьків погодились, аби їхні діти навчалися за змішаною формою. А в гімназії №1 зараз також ремонтують укриття. Роботи планують завершити за півтора місяці. Його площа – 780 квадратних метрів. Тож після закінчення ремонту там також організують змішане навчання, адже майже половина батьків погодилися на це.

А для учнів живе спілкування — це беззаперечна перевага. Учні, які прийшли на зустріч, навіть намалювали, якими  стануть щасливими, коли зустрічатимуться один із одним вживу.

Педагоги розповіли батькам також про організацію спортивних та позакласних занять у дітей та про можливість і учням, і дорослим користуватися послугами психологів і медичних працівників під час навчального процесу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Копіювання контенту дозволено лише за прямого узгодження з редакцією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: